Ve? v oglasu
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5432589&show=1
Avto res ni slabo ohranjen. Kupljen je bil lani od prvega lastnika. O?etu se zdi prevelik, zato možna menjava za manjšega terenca, dizla.
P: Disco l.1998
Moderator: storz
