P: nekaj delov discovery 200/300 TDI

V tem Forumu se oglajšujejo in prodajajo vsi modeli LR za "sitno" ceno - valjda, itak!!

Moderator: storz

Odgovori
Uporabniški avatar
andrejbu
Expert 4x4
Prispevkov: 27
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:05 pm
Kraj: Dolenjska

P: nekaj delov discovery 200/300 TDI

Odgovor Napisal/-a andrejbu » Ne Jan 01, 2012 12:16 pm

Prodam nekaj delov za diskota ki so mi ostali. So iz Paddoka in so popolnoma novi in zapakirani.

-kon?nik...2kom
-kolesni ležaj...1kom
-objemke stabilizatorja...4kom
-ležaji pri prvem zglobu...4kom
-semering zgloba...1kom
-mast za zglob...1kom

Cena naštetega je okoli 35eur brez poštnine iz UK.

Moja cena 30eur.

Imam pa še prvi in zadnji stabilizator za 300TDI.

Prodam nekaj delov za diskota ki so mi ostali. So iz Paddoka in so popolnoma novi in zapakirani.

-kon?nik...2kom
-kolesni ležaj...1kom
-objemke stabilizatorja...4kom
-ležaji pri prvem zglobu...4kom
-semering zgloba...1kom
-mast za zglob...1kom

Cena naštetega je pri Paddoku okoli 35eur brez poštnine iz UK.

Moja cena 30eur.

Slika

Informacije na ZS, ali mobi.
Uporabniški avatar
andrejbu
Expert 4x4
Prispevkov: 27
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:05 pm
Kraj: Dolenjska

Odgovor Napisal/-a andrejbu » Po Jan 02, 2012 11:17 am

Imam še stabilizatorje in pre?ne sani. Posamezno je cena 40eur, za vse kar prodajam pa 80eur.

Andrej, 041385465

Slika
Slika
Odgovori