-kon?nik...2kom
-kolesni ležaj...1kom
-objemke stabilizatorja...4kom
-ležaji pri prvem zglobu...4kom
-semering zgloba...1kom
-mast za zglob...1kom
Cena naštetega je okoli 35eur brez poštnine iz UK.
Moja cena 30eur.
Imam pa še prvi in zadnji stabilizator za 300TDI.
Prodam nekaj delov za diskota ki so mi ostali. So iz Paddoka in so popolnoma novi in zapakirani.
-kon?nik...2kom
-kolesni ležaj...1kom
-objemke stabilizatorja...4kom
-ležaji pri prvem zglobu...4kom
-semering zgloba...1kom
-mast za zglob...1kom
Cena naštetega je pri Paddoku okoli 35eur brez poštnine iz UK.
Moja cena 30eur.

Informacije na ZS, ali mobi.



