P: Disco l.1998

V tem Forumu se oglajšujejo in prodajajo vsi modeli LR za "sitno" ceno - valjda, itak!!

Moderator: storz

Odgovori
Furiousg
Expert 4x4
Prispevkov: 26
Pridružen: To Jan 11, 2011 3:39 pm

P: Disco l.1998

Odgovor Napisal/-a Furiousg » Po Dec 05, 2011 10:49 am

Ve? v oglasu
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5432589&show=1

Avto res ni slabo ohranjen. Kupljen je bil lani od prvega lastnika. O?etu se zdi prevelik, zato možna menjava za manjšega terenca, dizla.
Odgovori