Stran 1 od 1

P: D2 po delih

Objavljeno: Po Jun 08, 2015 1:09 pm
Napisal/-a no use 4 a name
Prodam več delov vzetih iz D2 letnik 2003, avto je iz italije in je imel po listkih leta 2014 192kkm

Turbina 150€ (z garancijo)
Alternator z vakuum pumpo, 70€
Ace pumpa 90€
Bcu računalnik 30€
Sesalni kolektor 15€
Žmigavci 5€
Sredinski lonec 15€

Ostalo je več ali manj prodano, lahko pa me vprašate za ostale kose na pm (pogonskega sklopa in podvozja ni, ostalo se bi našlo)

041 733 113

Re: P: D2 po delih

Objavljeno: Po Dec 14, 2015 10:51 pm
Napisal/-a tilen1985
zdravo
Rabu bi spredn in zadni odbijač... Kako kej z omenjenim kaže?