Stran 1 od 1

Kupim sprednjo desno lu? in žmigovec disco1!!!!!

Objavljeno: Če Apr 03, 2014 9:57 am
Napisal/-a Vidko
Lu? in žmigovec rabim za discota1 200 tip.

Objavljeno: Če Apr 03, 2014 11:04 am
Napisal/-a compadre
?e pri Tomi-ju nisi dobil, potem mogo?e pri Robert-u: 040 632 115 :wink:

...ali pa

http://www.paddockspares.com/stc767-hea ... 81991.html

in

http://www.paddockspares.com/prc9306-fr ... 81991.html

mogo?e pa tudi

http://www.paddockspares.com/btr8918-he ... 81991.html

Jebiga, to je roba, katero je rabljeno malo težje dobit......




...in zato nekateri delajo grehe...

Slika

Objavljeno: Če Apr 03, 2014 10:31 pm
Napisal/-a Vidko
Tomi ima letnik 1996 discota. Na kak sarajevski na?in nebi rad improviziru. :D Obistvo nujno rabim sam žmigovec, lu? bi pa tut rad zamenju ker so prejšni lastniki mislili da z bronzo dobiš boljši odsev :shock: :shock: