Stran 1 od 1
Kupim sprednjo desno lu? in žmigovec disco1!!!!!
Objavljeno: Če Apr 03, 2014 9:57 am
Napisal/-a Vidko
Lu? in žmigovec rabim za discota1 200 tip.
Objavljeno: Če Apr 03, 2014 11:04 am
Napisal/-a compadre
?e pri Tomi-ju nisi dobil, potem mogo?e pri Robert-u: 040 632 115
...ali pa
http://www.paddockspares.com/stc767-hea ... 81991.html
in
http://www.paddockspares.com/prc9306-fr ... 81991.html
mogo?e pa tudi
http://www.paddockspares.com/btr8918-he ... 81991.html
Jebiga, to je roba, katero je rabljeno malo težje dobit......
...in zato nekateri delajo grehe...

Objavljeno: Če Apr 03, 2014 10:31 pm
Napisal/-a Vidko
Tomi ima letnik 1996 discota. Na kak sarajevski na?in nebi rad improviziru.

Obistvo nujno rabim sam žmigovec, lu? bi pa tut rad zamenju ker so prejšni lastniki mislili da z bronzo dobiš boljši odsev
