Stran 1 od 1

prodam disco 1

Objavljeno: To Avg 07, 2012 10:00 pm
Napisal/-a omon
Prodam discota I. Na voljo karoserijski deli,stekla, lu?i,interier...Vse razen podvozja, mostov,šasije in motorja.

Objavljeno: Pe Jan 04, 2013 8:59 pm
Napisal/-a Vidko
Kaj pa menjalnik?

Objavljeno: Po Jan 07, 2013 8:26 pm
Napisal/-a Furiousg
A je slu?ajno stikalo za lu?i (dolge/kratke) isto kot pri disco letnik 1998? Pa zadnja leva lu? v odbija?u me zanima.