P:Disko 1995
Objavljeno: Sr Dec 14, 2011 7:32 am
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5464692&show=1
Za avanturiste. Meni ni premajhen samo je suša v denarnici
Za avanturiste. Meni ni premajhen samo je suša v denarnici
Forum Kluba Land Rover Slovenija
https://mail.landrover-klub.si/
To?no takMato napisal/-a:No Berti ko boš prodal mi pa lahko prineseš tistih par €ver?kov za nosil?ke od partljažnika
?estitke. Jaz imam ?as se mi ne mudi....andrejbu napisal/-a:Kva je zdaj Berti, moj je šel novemu lastniku.