Stran 1 od 1

P: Disco l.1998

Objavljeno: Po Dec 05, 2011 10:49 am
Napisal/-a Furiousg
Ve? v oglasu
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5432589&show=1

Avto res ni slabo ohranjen. Kupljen je bil lani od prvega lastnika. O?etu se zdi prevelik, zato možna menjava za manjšega terenca, dizla.