Zdravo!
Zaradi predelave mojega Defenderja td5 sem odstranil originalno brezhibno klimo s kompletno instalacijo in elektriko. Zadržal sem le kompresor (plin pa shranil v vre?ki...)
Torej ?e ti je tudi pozimi v Defenderju prevro?e- to je prilika zate!
Nudim vse potrebne instrukcije za vgradnjo.
Cena po dogovoru ob ogledu materiala.
Ker prihaja zima, se prodaja klima!
Moderator: storz

