Ker prihaja zima, se prodaja klima!

V tem Forumu se oglajšujejo in prodajajo vsi modeli LR za "sitno" ceno - valjda, itak!!

Moderator: storz

Odgovori
Uporabniški avatar
JJS4X4
začetnik
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne Jun 15, 2003 11:00 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Ker prihaja zima, se prodaja klima!

Odgovor Napisal/-a JJS4X4 » To Okt 06, 2009 10:00 pm

Zdravo!

Zaradi predelave mojega Defenderja td5 sem odstranil originalno brezhibno klimo s kompletno instalacijo in elektriko. Zadržal sem le kompresor (plin pa shranil v vre?ki...)

Torej ?e ti je tudi pozimi v Defenderju prevro?e- to je prilika zate!

Nudim vse potrebne instrukcije za vgradnjo.

Cena po dogovoru ob ogledu materiala.
Odgovori