Stran 1 od 1

prodam ?e bo zanimanje

Objavljeno: Ne Maj 10, 2009 11:52 am
Napisal/-a fric
ker nameravam dvigniti disco II me mal zanima bi kdo rabil komplet zadnjo vzmetenje blazine senzorje in kompresorje.....pa mislim da bodo naprodaj tudi 18ke in gume michelin 255-55-18 :D

Objavljeno: Sr Maj 13, 2009 12:11 pm
Napisal/-a JJS4X4
živjo,
pokli?i me na 040219381.
Zadeva me zanima.

lp Janez