V tem Forumu se oglajšujejo in prodajajo vsi modeli LR za "sitno" ceno - valjda, itak!!
Moderator: storz
-
fric
- Master of Land Rover Forum
- Prispevkov: 160
- Pridružen: Če Nov 20, 2008 1:48 pm
- Kraj: koroška
Odgovor
Napisal/-a fric » Ne Maj 10, 2009 11:52 am
ker nameravam dvigniti disco II me mal zanima bi kdo rabil komplet zadnjo vzmetenje blazine senzorje in kompresorje.....pa mislim da bodo naprodaj tudi 18ke in gume michelin 255-55-18

nije života bez packe
-
JJS4X4
- začetnik
- Prispevkov: 28
- Pridružen: Ne Jun 15, 2003 11:00 pm
- Kraj: Ljubljana
-
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a JJS4X4 » Sr Maj 13, 2009 12:11 pm
živjo,
pokli?i me na 040219381.
Zadeva me zanima.
lp Janez