prodam ?e bo zanimanje

V tem Forumu se oglajšujejo in prodajajo vsi modeli LR za "sitno" ceno - valjda, itak!!

Moderator: storz

Odgovori
Uporabniški avatar
fric
Master of Land Rover Forum
Prispevkov: 160
Pridružen: Če Nov 20, 2008 1:48 pm
Kraj: koroška

prodam ?e bo zanimanje

Odgovor Napisal/-a fric » Ne Maj 10, 2009 11:52 am

ker nameravam dvigniti disco II me mal zanima bi kdo rabil komplet zadnjo vzmetenje blazine senzorje in kompresorje.....pa mislim da bodo naprodaj tudi 18ke in gume michelin 255-55-18 :D
nije života bez packe
Uporabniški avatar
JJS4X4
začetnik
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne Jun 15, 2003 11:00 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JJS4X4 » Sr Maj 13, 2009 12:11 pm

živjo,
pokli?i me na 040219381.
Zadeva me zanima.

lp Janez
Odgovori