A je Base varianta?
Daj še kakšno fotko notranjosti.
Našli ste 2 zadetkov
- So Jan 07, 2012 5:05 pm
- Forum: MALI OGLASI
- Tema: P:Disko 1995
- Odgovori: 6
- Ogledi: 6873
- Če Jan 05, 2012 5:14 pm
- Forum: MALI OGLASI
- Tema: Prodaja se Discovery 2td5
- Odgovori: 3
- Ogledi: 5052
Nekaj let nazaj sem se peljal s prijateljem ki ima Discota l.92, bil sem fasciniran nad mehkostjo vzmetenja. Sem zagrižen citroenovc in me je ta plat(vzmetenje) LR-a navdušila. Sedaj kupujem Discota in sem ta oglas zasledil pred dnevi. Ker sem nov v LR svetu, sem iskal po netu informacije in jih je ...
