Našli ste 2 zadetkov

Napisal/-a Pomorš?ak
So Jan 07, 2012 5:05 pm
Forum: MALI OGLASI
Tema: P:Disko 1995
Odgovori: 6
Ogledi: 6873

A je Base varianta?
Daj še kakšno fotko notranjosti.
Napisal/-a Pomorš?ak
Če Jan 05, 2012 5:14 pm
Forum: MALI OGLASI
Tema: Prodaja se Discovery 2td5
Odgovori: 3
Ogledi: 5052

Nekaj let nazaj sem se peljal s prijateljem ki ima Discota l.92, bil sem fasciniran nad mehkostjo vzmetenja. Sem zagrižen citroenovc in me je ta plat(vzmetenje) LR-a navdušila. Sedaj kupujem Discota in sem ta oglas zasledil pred dnevi. Ker sem nov v LR svetu, sem iskal po netu informacije in jih je ...