Našli ste 3 zadetkov

Napisal/-a Berti
Sr Dec 14, 2011 7:57 pm
Forum: MALI OGLASI
Tema: P:Disko 1995
Odgovori: 6
Ogledi: 6880

andrejbu napisal/-a:Kva je zdaj Berti, moj je šel novemu lastniku. :wink:
?estitke. Jaz imam ?as se mi ne mudi....
Napisal/-a Berti
Sr Dec 14, 2011 5:48 pm
Forum: MALI OGLASI
Tema: P:Disko 1995
Odgovori: 6
Ogledi: 6880

Mato napisal/-a:No Berti ko boš prodal mi pa lahko prineseš tistih par €ver?kov za nosil?ke od partljažnika :lol:
To?no tak :D

Prikolca ni naprodaj
Napisal/-a Berti
Sr Dec 14, 2011 7:32 am
Forum: MALI OGLASI
Tema: P:Disko 1995
Odgovori: 6
Ogledi: 6880

P:Disko 1995

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5464692&show=1

Za avanturiste. Meni ni premajhen samo je suša v denarnici :(